Arnavutköy:
Arnavutköy Bölgesine Yatırım Yapanlar Kazanacak

3. Havalimanı, 3 Köprü bağlantı yolları, Kanal İstanbul ve Sağlık Şehri projelerinin kurulacağı Arnavutköy ilçesinde emlak piyasasının hareketlenmesi bekleniyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Erpay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Er, şöyle konuştu: "Son birkaç aydır malum siyasi belirsizliklerden dolayı piyasalar çok durgundu. Yatırım yapmayı düşünen insanlar beklemeyi tercih ediyordu, bölgede arsa yatırımı yapanlarda da büyük bir endişe vardı açıkçası. Seçim sonuçları herkesi rahatlattı."

1 Kasım tarihinde yapılan seçimde bir partinin tek başına iktidara gelmesinden dolayı istikrarın devam etmesi ve yatırım için önümüzde 4 yıllık gibi uzun bir süre olmasının yatırım yapmak isteyen vatandaşlarda büyük bir iyimserlik oluşturduğunu söyledi.

Yurt içi ve yurt dışından yoğun olarak bölgedeki yatırım fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin aradığını anlatan Er, şunları söyledi: "Kendilerine sadece Arnavutköy için değil, komşu ilçelerde de yatırım fırsatları olduğunu söylüyoruz. Özellikle bu ilçeyle sınır komşusu olan Sultangazi ve Eyüp'te de büyük yatırım fırsatları olduğu kanısındayım. Sonuç olarak bu bölgelere yatırım yapan ve uzun vadede yatırım yapacak kişilerin kazanacağı düşüncesindeyim." 
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

Arnavutköy'de misafir olduğu arkadaşının...
Arnavutköy'de misafir olduğu arkadaşının evinde intihar etti

Haberi Oku