Gaziosmanpaşa:
AK Parti Gaziosmanpaşa tam kadro sahada
Koronavirüs’te normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte yüz yüze toplantılara ve saha çalışmalarına hız verdiklerini vurgulayan, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, Vatandaşlarımız için ulaşılabilir bir siyaset yapıyoruz, Bunun için tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte sahada adeta seferberlik başlattık. Kurum Ziyaretleri, Esnaf Ziyaretleri, STK Ziyaretlerimiz gibi birçok faaliyetlerimiz kaldığı yerden devam ediyor…


Acar, “Türkiye olarak başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları, sağlık sistemimizin güçlü olması, başta ekonomi olmak üzere sağlam ve güçlü irade ile salgın hastalığı en az zararla atlatan ülkeler sıralamasında en iyi yerdeyiz. Şimdi yeni döneme Cumhurbaşkanımızın talimatları ile gönül seferberliği ile başlıyoruz. İlk etapta tüm teşkilatlar olarak sahaya ineceğiz. Vatandaşlarımıza hükümetimizin yapmış olduğu icraatları anlatacağız, seçimden seçime değil her zaman yanlarında olduğumuzu hissettireceğiz. Vatandaşlarımızın taleplerini ve dertlerini dinleyeceğiz. 

“Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yaklaşık 3 haftadır sahadayız. Maske, mesafe ve temizlik kurallarını ihmal etmeden vatandaşlarımızla buluşuyor, sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

Gaziosmanpaşalı Kadınlar Geri Dönüşüm...
Gaziosmanpaşalı Kadınlar Geri Dönüşüm Malzemelerini Çantaya Dönüştürüyor

Haberi Oku