banner171

Bakan Özhaseki; `Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm hızlanacak`

Bakan Özhaseki; `Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm hızlanacak`

Bakan Özhaseki; `Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm hızlanacak`
 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, yaptığı açıklamada “Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm hız kazanacak” dedi.

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nce adaletli, şeffaf ve uzlaşma eksenli bir anlayışla sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarında sona yaklaşılıyor. Uzun dönemli teknik ve planlama çalışmalarının ardından 5.000’lik ve 1.000’lik tamamlanmasıyla ilçede yıl sonuna kadar 4 bölgede temel atma töreni gerçekleştirilecek.
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’dan ilçede yürütülen kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi aldıktan sonra Twitter’dan bir yorum yapan Çevre ve  Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ise ilçedeki çalışmaların hız kazanacağını vurguladı. Gaziosmanpaşa ve Üsküdar’da yürütülen çalışmalara değinen Bakan Özkahesi, twitinde şu ifadelere yer verdi: “Gaziosmanpaşa ve Üsküdar’da kentsel dönüşüm çalışmaları hız kazanarak devam edecek.”


Konuyla ilgili konuşan Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta ise “Bu yıl içerisinde 4 bölgede temel atma töreni gerçekleştireceğiz. Kentsel dönüşüm çalışmalarımızı kimseyi mağdur etmeden, büyük bir hızla tamamlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 15:17

Gülsüm

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

ben karayolları. mahallesinde oturuyorum evimiz imara kapalı siz gaziosmanpaşa belediyesi olarak kırmızı bile ödeyemiyosanız nasıl kentsel dönüşüm olacak anlamış diilim nerandevu varıyorsunuz. ne kesin bişe sölüyosunuz alın size gopaş muhasebesinin tel nosu. arayın bakalım tel e cevap veren varmı?0212 609 25 25 barı insanlarla dalga geçmeyin ayıp

Ramazan
Ramazan - 5 yıl Önce

daha kiraları yatıramıyosunuz temeli nasıl atacaksınız merak ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153