Gaziosmanpaşa:
Başkan Usta: 'Yenimahalle'de Kentsel Dönüşüm 2019 Yılında Başlıyor”
 Yenimahalle İlkokulu Konferans Salonu açılışında velilere seslenen Başkan Usta, Yenimahalle’de kentsel dönüşüme 2019 yılında başlayacaklarını ve yeni yıldan itibaren ilçe genelinde 6 yeni okulun daha inşaatına start vereceklerini belirtti.
Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Yenimahalle İlkokulu Konferans Salonu hizmete açıldı. “Her Okula Konferans Salonu” sloganıyla öğrencileri modern etkinlik salonlarıyla buluşturan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçenin kültür-sanat alanında gelişimine katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Öğrenciler, yeni konferans salonlarında konferans, seminer, sunum ve çoklu eğitim çalışmalarını daha modern biçimde gerçekleştirebilecek.

“2019 YILINDA 6 YENİ OKULUN DAHA İNŞAATINA BAŞLIYORUZ”

Eğitimin kalitesinin artırılması, öğrencilerin öz güveninin yükseltilmesi için bilgi evlerinde çocuklara ve gençlere, okul derslerinin yanı sıra kültür, sanat, spor alanında katkı sağladıklarını ifade eden Başkan Usta, “Eğitim alanında mekânsal ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz. 2019 yılında 6 yeni okulun daha inşaatına başlamış olacağız. Kentsel dönüşüm çalışmalarımız kapsamında toplamda 25 yeni okulu ilçemize kazandıracağız. İnşallah Yenimahalle’de de kentsel dönüşüm çalışmalarına 2019 yılından itibaren başlamış olacağız” dedi.
banner193
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
gaziosmanpaşalı 7 ay önce

hakkını doldurdu bu zamana kadar ne yaptı erhan erolun yaptığı işleri kendi yapmış gibi yaptı erhan erolun isimlerini indirdi kendi isimlerini taktırdı ha birde kendinden telefo edilmediği takdirde insaat ruhsatı neden verilmiyo aceba mehmet oktay koltuk gitti mi bu arada (i̇mar müdürü)

banner150

banner153

banner148

banner188

İstanbul Hareketinin Öncüsü Külünk,Gaziosmanpaşa'lılar...
İstanbul Hareketi Kurucusu Metin Külünk Gaziosmanpaşa'lılar ile bir araya Geldi.

Haberi Oku