Gaziosmanpaşa:
Başkan Usta'ya Kentsel Dönüşümde Proje Özel Ödülü

10. Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi, Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Akıllı ulaşım projelerinin ve kentsel dönüşümün konuşulduğu zirveye Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanları ve akademisyenler katıldı.

Kentsel dönüşümün farklı başlıklar altında konuşulduğu zirvede; kentsel dönüşüm sosyal, ekonomik ve siyasal yönleriyle ele alındı. Yerel yönetimlerin başarılı projelerinin ödüllendirildiği zirvede Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da Kentsel Dönüşüm kategorisinde Proje Özel Ödülü’ne layık görüldü.

10. Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Zirvesi, Afet Yönetimi, Kentsel Tasarım, Kentsel Dönüşüm, Kent İçi Ulaşım, Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması, Çevre Koruma, Kültür, Sanat ve Turizm Etkinlikleri, Sosyal Sorumluluk Projeleri, Katılımcı Yönetim, E-Belediyecilik, Kent Ekonomisi ve İşletmeciliği ile Uluslararası İşbirliği kategorilerinde gerçekleştirildi.

Göreve geldiği günden bu yana her alanda çalışmalarını titizlikle sürdüren ve Gaziosmanpaşa’ya kazandırdığı projelerle birçok ödüle layık görülüne Başkan Usta, Özel Kalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri’nde de Kentsel Dönüşüm Proje Özel Ödülü’ne layık görüldü.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner148

Gaziosmanpaşa Belediyesi Millet Bahçesi, Vatandaşlarımıza...
Barbaros Hayrettin Paşa ve Mevlana Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan...

Haberi Oku