Gaziosmanpaşa:
Gaziosmanpaşa Belediyesi 2020 yılı bütçesi: 433 milyon TL
Gaziosmanpaşa  Belediyesi'nin beş yıllık yol haritasını oluşturan 2020-2024 yılı stratejik planı mecliste kabul edildi. Oturumda stratejik plan hakkında detaylı değerlendirmeler yapıldı.
Gaziosmanpaşa Belediye Meclisi Ekim ayı ikinci oturumu, Belediye Meclis Başkanvekili  İsmail Sezer,başkanlığında yapıldı. Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın da katıldığı oturumda 11 gündem maddesi görüşüldü. Gündemin en önemli maddelerinden biri olan  Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin 2020-2024 yılı stratejik planı ve performans programı meclis onayına sunuldu. 5 yıllık yol haritası, oy çokluğuyla kabul edildi.

11 maddeden oluşan meclis gündeminde Gaziosmanapaşa Belediyesi’nin 2020 yılı gider bütçe tasarısı maddesi de yer aldı.

Stratejik plan ile ilgili bilgilendirmeyi AK Parti Meclis Üyesi Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Turgay Aşık  yaptı. Bütçeye ilişkin maddeler ile tek tek açık oylamayla oylandı. Yatırım ve hizmet ağırlıklı bir bütçe olarak hazırlanan  bütçe, bir önceki seneye göre % 25 oranında artarak, 433 Milyon TL olarak kabul edildi.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
HÜLYA akbulut 5 ay önce

kentsel dönüşüm mağduruyum evleri̇miz yedi̇ yi̇l oldu hâla yapilmadi ve kiralarda verdigimiz kirayi karşilamiyor ev sahipleriyle sorun yasi̇yoruz kirayida aksatiyorsunuz yazik bizlere lütfen bir an önce kiralari düzenli ödeyip evimizi yapin kimimize evlerimizin metre karesini az verdiler bu haksizlik giderilmeli hak hukuk adalet istiyoruz

banner150

banner153

banner148

banner188

Gaziosmanpaşa Teşkilatı Moral Depoladı
Ak Parti Gaziosmanpaşa Teşkilatı Kartepe Kayak Merkezi'ne gitti.

Haberi Oku