Gaziosmanpaşa:
Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi personelinden 'Evde Kal' çağrısı
 Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları,Gaziosmanpaşa halkına çağrı yaptı. Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın TBMM Genel Kurul Salonu'nda milletvekillerinin alkışlamasını istediği sağlık çalışanlarının yoğun mesaisi devam ediyor. Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla dün akşam saat 21.00'da ışıkların yakıp söndürülmesi ve herkesin alkışlarla Sağlık çalışanlarına destek olması istenmişti.

Konuya duyarlılık gösteren vatandaşlar, bu çağrıya uyarak ışıklarını yakıp söndürmüş, balkonlardan alkışlayarak sağlık çalışanlarına destek vermişlerdi.
Vatandaşların bu desteğine karşın sağlık çalışanları da harekete geçti. Türkiye'nin birçok hastanesinde olduğu gibi Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi çalışanları, kendilerine verilen desteği karşılıksız bırakmadı.

"Biz senin için buradayız, sende bizim için evde kal" diyen Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları vatandaşları Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele konusunda duyarlı olmaya çağırdı.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

Gaziosmanpaşa’da kentsel dönüşüm 2021’de...
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta sosyal medya canlı yayınında ilçe sakinlerinden gelen...

Haberi Oku