Gaziosmanpaşa:
İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmapaşa’da Ünyeliler Derneği tarafından verilen iftar programında yaptığı konuşmada, “Yarım kalmış bir işimiz var. Bunu tamamlayacak mıyız? Bu yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayalım hakikaten İstanbul'u İstanbul'a yakışır, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım” dedi.


Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği tarafından özel bir düğün salonunda verilen iftar programına davetli olarak katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, büyük bir ilgiyle karşılandı. Bakan Soylu tek tek masalara giderek vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. İftarın ardından konuşma yapan Bakan Soylu, program özelinde bütün annelerin gününü kutladı.


“Yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayıp, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım” 
İstanbul için yeniden yepyeni bir heyecanın başladığına dikkat çeken Bakan Soylu, “Yarım kalmış bir işimiz var. Bunu tamamlayacak mıyız? Bu yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayalım hakikaten İstanbul'u İstanbul'a yakışır, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım. Hem de önümüzdeki bu 5 yılda, önümüzdeki yıllarda 2023'te yepyeni bir heyecanla birlikte hem İstanbul'a, hem ülkemize, hem de etrafımızdaki coğrafyaya gücümüzü gösterelim. Duanızı bizim üzerimizden eksik etmesin inşallah. Ülkemizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

Gaziosmanpaşa Teşkilatı Moral Depoladı
Ak Parti Gaziosmanpaşa Teşkilatı Kartepe Kayak Merkezi'ne gitti.

Haberi Oku