Gaziosmanpaşa:
İl Başkanı Şenocak, Gaziosmanpaşa İlçe teşkilatını Ziyaret Etti!
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın ilçe ziyaretinde, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe başkanı Serkan Acar, Yönetim Kurulu üyeleri, belediye başkanı, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları teşkilatı hazır bulundu.
Gaziosmanpaşa İlçe teşkilat mensupları ile bir araya gelen Başkan Şenocak, yeni yönetim ile tanışarak hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Başkan Şenocak’ın ziyaretlerinde İl Başkan yardımcıları ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Yapılan ziyaretlerde teşkilat disiplinin önemine değinen ve AK Partinin kuruluş amacının altını çizen Başkan Şenocak 2001’den bu yana milletimizden aldığımız destekle millete hizmet yolunda durmadan yorulmadan büyük bir aşkla yola çıkmış bulunuyoruz. Geride bıraktığımız 17 yıl içerisinde çok zor dehlizlerden geçtik. Kurucu liderimiz Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Halka hizmet, Hakka hizmettir düsturuyla omuz omuza birlik beraberlik içinde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Partimiz kurulduğu yılın ardından girdiği ilk seçimde iktidar partisi olarak milletimizin gönlünü fethetmiştir. Devam eden yıllarda ilkesinden, vizyonundan hiçbir şey kaybetmeden başarısını katlayarak sürdürürmüştür. Partimizin bu başarısı teşkilatlar olarak bizlerin sorumluluğunu daha fazla artırmış bulunuyor. Millete hizmet için çıktığımız bu yolda 2001 ruhuyla ilk günkü aşkla heyecanımızı dinamizmimizi kaybetmeden çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. İstişare kültürüne önem vererek, Milletimizin derdiyle hem hal olup, halkımızla iç içe olmaya devam etmeliyiz. Bizim partimizin başarısının yegâne kaynağı dava şuuruyla hareket ederek, millete hizmetten bıkmadan yorulmadan engelleri aşarak, hep daha ileriyi hedeflememizden gelir. Çalışmalarımıza ara vermeden durmadan yorulmadan liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a yaraşır bir şekilde sürdürmeliyiz.Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

Bakan Soylu'dan Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyareti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyaretinde bulundu.

Haberi Oku