Gaziosmanpaşa:
Romanya Masa Tenisi Milli Takımı'ndan Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü'ne Dostluk Ziyareti
 Romanya Masa Tenisi Milli Takımı, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’de ilk olan Masa Tenisi Okulu’nda Gaziosmanpaşa Belediyespor Masa Tenisi Takımı ile Romanya Masa Tenisi Milli Takımı arasında dostluk maçı yapıldı.
Romanya Yıldızlar ve Gençler Masa Tenisi Milli Takımı, Gaziosmanpaşa Belediyespor Kulübü’ne dostluk ziyaretinde bulundu.

Ziyaret kapsamında Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç ve Romanya Masa Tenisi Milli Takımı Antrenörü Viorel Filiman, Gaziosmanpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün masa tenisi faaliyetleri ile ilçede yapımı tamamlanan ve inşaatı devam eden spor tesisleri hakkında istişarede bulundu.

GENÇ YILDIZLAR, GAZİOSMANPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN VE TÜRKİYE’DE İLK OLAN MASA TENİSİ OKULU’NDA ANTRENMAN YAPTI

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan Masa Tenisi Okulu’nda, Romanya Milli Takımı ile Gaziosmanpaşa Belediyespor Masa Tenisi oyuncuları birlikte antrenman yaptı. Ayrıca Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç, Yıldızlar Masa Tenisi Avrupa Şampiyonu Elena Zaharia ve Romanya Masa Tenisi Milli Takımı Antrenörü Viorel Filimani arasında dostluk maçı yapıldı. 

Program, hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.
banner193
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

banner188

İstanbul Hareketinin Öncüsü Külünk,Gaziosmanpaşa'lılar...
İstanbul Hareketi Kurucusu Metin Külünk Gaziosmanpaşa'lılar ile bir araya Geldi.

Haberi Oku