banner171

Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç açıklaması

Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç açıklaması

Binali Yıldırım'dan Bülent Arınç açıklaması
 Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.
Yıldırım, konuşması sırasında Bülent Arınç'ın yaptığı açıklamalara da değindi.

Dolmabahçe görüşmeleriyle ilgili açıklamalar yapan Bülent Arınç'ı nefsi konuşmalar yapmakla suçlayan Yıldırım şunalrı söyledi:

“Şu anda memleketimizin içinde bulunduğu şartlar malum. Bir yandan canını dişine takmış, memleketin bekası, birliği, kardeşliği için gecesini gündüzüne katan, çalışan bir hükümet, kolluk kuvvetlerimiz, diğer yandan da bu tip işler.

BUGÜN BUNLAR KONUŞULMAZ

Bunlar çok ayıp şeyler, bugün bunlar konuşulmaz. Konuşulacak şey, orada herkes aktif görevdeyken ne söylediyse onlar söylendi. O aktif görevler bitince söylenecek lafların bana göre kıymeti harbiyesi yok. Aynı zamanda da vatandaş da bunların hiçbirine itibar etmez, sayısız örnekleri var. Der ki, ‘kardeşim sen madem böyle çok şeyler biliyordun, orada söyleyecektin veya orada niye durdun bu kadar da aktif görev bitince başladın anlatmaya.'

VATANDAŞ BUNU YAKIŞIKSIZ BULUR

Vatandaş bunu yakışıksız bulur, kabul etmez. İstediğini söyleyen istemediğini işitir. AK Parti'nin başarısı için, bugünlere gelmesi için hizmet eden herkese müteşekkiriz ama şartlar değiştiğinde önemli olan istikametin değişmemesidir.

"KİŞİSEL MESELELER DAVANIN ÖNÜNE GEÇMEMELİ"

Kişisel meseleleri davanın önüne geçirip, davaya, partiye zarar verecek faaliyetlere meydan vermemek lazım. Ülkemiz bir ateş çemberinin içindeyken Bülent Beyin çıkıp nefsi konuşmalar yapması hiç hoş değil.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2016, 14:23

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner211

banner150

banner153