banner171

Keçi yoğurdu kilo verdiriyor!

Keçi yoğurdu kilo verdiriyor!

Keçi yoğurdu kilo verdiriyor!
 Yapılan araştırmalara göre, keçi yoğurdu yağları eriterek zayıflamaya yardımcı oluyor.
İngiltere'deki Cambridge Üniversitesi'nden bilim insanlarının yaptığı araştırma ile keçi yoğurdunun her yıl ayrı bir faydası daha ortaya çıktı. Bilim insanları şimdi de, keçi yoğurdunun içinde yağları hızla yakan mucizevi bir enzim keşfettiklerini öne sürerek kilo vermek isteyenlere bol bol keçi yoğurdu tüketmelerini tavsiye ediyor.

KEÇİ YOĞURDU BİRÇOK HASTALIĞA ŞİFA

Daha önce keçi yoğurdunun birçok hastalıklara faydaları olduğunu keşfeden bilim insanları günde 125 gram doğal keçi yoğurdu tüketiminin; cildi pürüzsüz hale getirirdiğini, saçlara parlaklık kazandırdığını ve yaşlanmayı geciktirdiğini de belirtti.

ZAYIFLAMADA YENİ UMUT KEÇİ YOĞURDU

Keçi yoğurdunun içerisinde bulunan ''Coenzym J'' adı verilen enzim sayesinde keçi yoğurdun yakın gelecekte, milyonlarca insanın zayıflama umudu haline gelebileceği belirtiliyor. Keçi yoğurdun içindeki ''Coenzym J''yi keşfeden Prof. Erik Pointer bu mucize enzim sayesinde keçi yoğurdu,zayıflamak isteyenlerin ideal besini haline geliyor.

Ayrıca ''Coenzym J''nin beyinde oluşan açlık hissini bastırdığını, bu etki sayesinde insanların sürekli kilo alıp vermesinin de önlenebileceğini belirtiyor. Keçi yoğurdunun öğünlerde, diğer yemeklerin yanında ya da öğün aralarında tüketilmesi tavsiye ediliyor.
Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 13:32

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153