banner171

Ak Parti'nin İstanbul'da 10 ilçe başkan adayı belli oldu

Ak Parti'nin Beşiktaş, Sarıyer, Avcılar, Bahçelievler, Eyüpsultan, Bağcılar, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Beyoğlu, Üsküdar ilçe kongreleri için başkan adayları açıklandı.

Ak Parti'nin İstanbul'da 10 ilçe başkan adayı belli oldu

 AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İstanbul'un 10 ilçesinde gerçekleştirilecek kongrelerin başkan adaylarının genel merkez ile yapılan istişareler neticesinde, Cumhurbaşkanı ve Akparti Genel Başkanı Erdoğan'ın onayıyla belirlendiğini duyurdu.

İşte o isimler;

EYÜPSULTAN

Eyüpsultan İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Muhammet Vanlıoğlu İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

BEYOĞLU

Beyoğlu İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Abdullah Enes Özkan İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

ÜSKÜDAR

Üsküdar İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Erdem Demir İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

KADIKÖY

Kadıköy İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Fatih Kaya İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

GAZİOSMANPAŞA

Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Fatih Aydemir İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

BAĞCILAR

Bağcılar İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Rüstem Tüysüz İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

BAHÇELİEVLER

Bahçelievler İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Fatih Tuna İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

AVCILAR

Avcılar İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Abdullah Küçükoğlu İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

SARIYER

Sarıyer İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Halil İbrahim Kurşun İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

BEŞİKTAŞ

Beşiktaş İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Bahriye Tülin Hattat İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

TUZLA 

Tuzla İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Talha Tayfur İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

ATAŞEHİR 

Ataşehir İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde İsmail Erdem İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

PENDİK

Pendik İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Ali Şirin İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

MALTEPE 

Maltepe İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mehmet Karadeniz İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

KÜÇÜKÇEKMECE

Küçükçekmece İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Recep Şencan İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

ÇEKMEKÖY

Çekmeköy İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Akın İlhan İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

GÜNGÖREN

Güngören İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Devran Yalçınkaya İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 

KARTAL

Kartal İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Ebubekir Taşyürek İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

ŞİŞLİ

Şişli İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Gökhan Yüksel İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi.

BEYLİKDÜZÜ

Beylikdüzü İlçe Başkanlığının Olağan Kongresinde Mustafa Günaydın İlçe Başkan Adayı olarak belirlendi. 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2020, 00:16

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153