banner171

Ataşehir'de kadına saldıran şahıs tutuklandı

Ataşehir'de yolda yürüdüğü sırada A.Ç. isimli kadına yumruk atan şüpheli Hakan D., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece 'basit yaralama' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Saldırgan ifadesinde, 'Ben çok sert bir şekilde itmedim. Bayan zayıftı, bir an dengesini kaybetti, düştü' dedi.

Ataşehir'de kadına saldıran şahıs tutuklandı
 Ataşehir'de 29 Eylül tarihinde tıp fakültesi öğrencisi 24 yaşındaki Hakan D., yolda yürüyen 27 yaşındaki A.Ç. isimli kadına önce omuz ardından yumruk atmıştı. Yakalanan saldırgan emniyetteki işlemlerinin ardından öğle saatlerinde Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi. Şüpheli savcılıktaki ifadesinin tamamlanmasının ardından, "kasten yaralama" suçunu işlediği gerekçesiyle tutuklama istemiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi. 
 
"Ben sert şekilde itmedim, bayan zayıftı"
 
Mahkemedeki sorgusunda şüpheli, emniyette ve savcılıkta verdiği ifadeleri tekrar ettiğini söyleyerek, "Olay olduğu için üzgünüm. Ben çok sert bir şekilde itmedim. Bayan zayıftı, bir an dengesini kaybetti, düştü. Ciddi bir hareketim olmadı" ifadelerini kullandı.
 
Şüpheli, nöbetçi sulh ceza hakimliğindeki sorgu işleminin ardından "basit yaralama" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 
Öte yandan, saldırgan Hakan D. Maltepe cezaevine girdi.
Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2017, 18:21

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153