İstanbul'un En Genç Muhtarı: İlker Çomak ile Röportaj
 Eyüp İlçesi'ne bağlı Yeşilpınar Mahallesi Muhtarı İlker Çomak,İstanbul’un en genç muhtarı oldu.Yeşilpınar halkının,sevgisini ve taktirini kazanan İlker Çomak'ı Bizde gphaber.com aracılığıyla ziyaret edip merak edilen soruları yönelettik.
1.Kendinizden biraz bahsedermisiniz?
1984 Eyüp doğumluyum aslen Giresunluyum 30 senedir Eyüp Yeşilpınar mahallesinde yaşamaktayım bekarım doğma büyüme Eyüp’te ikamet etmekteyim yaklaşık 7 aydır kendi ilçemde  Mahalle muhtarı olarak görev yapmaktayım.

2.Muhtar olmaya karar verdiğinizde en büyük  destekçiniz kim oldu?
Muhtar adayı olmaya karar verdiğimde ilk olarak arkadaşların ve mahalle halkımızın sayesinde başarılı olduk tabi üstüne dura dura söylemek zorunda olduğum bayanların hakkını hiç bir zaman hiçe sayamam Allah onlardan razı olsun..

3.Bu günlerde Yeşilpınar Mahallesinde ne tür çalışmalar yapılmaktadır?
Mahallemizde secimden bugüne geldiğimiz sürede her  bir hizmeti alıyoruz şuan soruyorsanız çiçeksuyu caddesinden bütün Yeşilpınar mahallesinde tüm sokaklarda  çalışmalar devam ediyor şunu abartmadan samimi olarak söyleye bilirim mahallemizin sokaklarında gezerken Eyüp Belediyesi çalışanlarıyla karşılaşa bilirsiniz..
4.Sizce Mahallenizin en önemli sorunu nedir?
Mahallemizin en büyük sorunlarından birincisi alt yapı sorunları ikincisi  futbol sahası ve çevre düzenlemesi.
5.Eyüp Belediyesi beklentilerinize cevap veriyor mu?
Eyüp Belediye'sinden hiç bir beklentimiz yok mahalleli olarak tüm isteklerimizde bize her konudan yardımcı oluyorlar sizler aracılığıyla Sayın Eyüp belediye başkanımız REMZİ AYDIN’A ve tüm Eyüp Belediyesi çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum...
6.Yeşilpınar Mahalle Halkı İçin Neler Söylemek İstersiniz?
"Seçim sürecinde özellikle bize destek olan, oy veren ve vermeyen tüm Yeşilpınarlı hemşerilerime teşekkür ederim. Artık bundan sonra tüm mahallemin hizmetindeyim.Mahalle muhtarı olarak Eyüp Belediyesi ve meclis üyeleriyle sağlıklı bir ilişki kurarak mahalle halkıyla içice sorunları çözmek için çaba göstereceğiz. Böylelikle belediye hizmetlerinden mahallenin en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacağız.
Bizde Gphaber.com Ailesi Olarak İstanbul'un En Genç Muhtarı olan İlker Çomak’a Başarılar Dileyerek Ayırdığı vakit İçin Teşekkür Ediyoruz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner148