banner171

Bu fotoğrafları basına sızdıran Gülben Ergen mi?

Mustafa Ceceli'nin yeni eşinin şok kareleri magazin dünyasını salladı. Bu fotoğrafları basına sızdıran Gülben Ergen mi? Beyaz TV sunucusu Ömür Varol olayın perde arkasını anlattı.

Bu fotoğrafları basına sızdıran Gülben Ergen mi?
 Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Ömür Varol'la Beyaz Gazete programında Mustafa Ceceli'nin yeni eşi Selin İmer'in Ahmed Hulûsi'nin dizine yatarak poz vermesi masaya yatırıldı.

Peki bu fotoğrafları basına Gülben Ergen mi sızdırdı? 
Ömür Varol olayın perde arkasını canlı yayında anlattı.İmer'in Ahmed Hulûsi'nin dizine yatarak poz verdiği fotoğrafları basına Gülben Ergen'in sızdırdığının iddia edildiğini söyleyen Varol şunları söyledi:

Gülben Ergen'in Star TV'deki magazin programı aracılığıyla bu fotoğrafları sızdırdığı iddiası var. Gülben Ergen'in  Cengiz Semercioğlu'na verdiği ve bu fotoğrafların öyle yayınlandığı böylelikle Gülben Ergen'in kendisiyle alakalı bu olumsuz gündemi değiştirmeye çalıştığı bilgisi var. Ve fotoğrafta Selin İmer'in elini tutan kişinin de Gülben Ergen olduğu öne sürülüyor. Kendisini oradan kesmiş ve bu fotoğrafları servis etmiş. İddia bu yönde...'

beyazgazete.com
Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2017, 09:58

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153