banner171

Başbakan Yıldırım ve Bahçeli'den ortak açıklama

Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Çankaya Köşkü'nde bir araya geldi.

Başbakan Yıldırım ve Bahçeli'den ortak açıklama
 Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüştü. Çankaya Köşkü'nde basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü. Görüşme sonrası iki lider, ortak açıklama yapmak üzere kameraların karşısına geçti ve önemli açıklamalarda bulundu. 
Çankaya Köşkü'nde basına kapalı gerçekleşen görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü. Görüşme sonrası iki lider, ortak açıklama yapmak üzere kameraların karşısına geçti. 

Başbakan Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile yaptığı ortak açıklamada, 'Bundan sonra yapacak işimiz var. Onu da inşallah önümüzdeki günlerde yapacağız. Türkiye'de artık gerek bölücü terör gerek darbe girişimleri halkın gündemini işgal etmekten çıkarılacak.' dedi.

'İktidarın yanında olacağız'

MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'Bu konuyla ilgili siyasi iktidarın alabileceği, darbenin bütün unsurlarını ortadan kaldırabilecek, gelecekte böyle bir teşebbüse bir daha imkan tanımayacak değerlendirmelerinde MHP olarak Mecliste temsil edilen 40 milletvekilimizle ve halktan aldığımız desteğimizle iktidarın bu gayretlerinin yanında olacağımızı Sayın Başbakanımıza bir kez daha ifade ettik.' diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2016, 16:11

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner211

banner150

banner153