banner171

Erdoğan Kılıçdaroğlu'na seslendi

AK Parti'nin 16'ncı kuruluş yıldönümünde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP liderine yüklendi: Focus dergisine konuşarak iktidar olamazsın

Erdoğan Kılıçdaroğlu'na seslendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti 16'ncı kuruluş yıldönümünde konuştu.

"İKTİDAR OLMAK İSTİYORSANIZ..."
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: "Siyaset meydanı er meydanıdır. Eğer başarı istiyorsanız, hele hele iktidar istiyorsanız çalışacaksınız, terleyeceksiniz, mücadele edeceksiniz. Yoksa Almanya'nın Focus dergisine AK Parti'yi şikayet etmekle iktidar olamazsın. Öbür taraftan kalkıp yalan dolan her türlü yolsuzluğu yapmak suretiyle AK Parti'yi alt edemezsin. Eğer yürek varsa önce dürüst olacaksın ve bu yolda ne söz veriyorsan onu yapacaksın." dedi.

"KÖKLÜ BİR DEĞİŞİME İHTİYACIMIZ VAR"
Erdoğan ayrıca, "Değişim tabii bir olgudur. Her kongrede teşkilatlarımızı her seçimde milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı aynı şekilde bunların altındaki kurulları, il genel meclislerini, belediye meclislerini belirli oranlarda değiştirmek suretiyle bugünlere geldik. Sadece bu defa çok daha köklü bir değişime ihtiyacımız var. Başarılı olan arkadaşlarımızla elbette yolumuza devam edeceğiz. Yıllardır partimize çok önemli hizmetler vermiş arkadaşlarımızın bazılarıyla farklı platformlarda çalışmaya ihtiyacımız var. Bunun yanında yılların verdiği bir yorgunluk ve yıpranmışlık sebebiyle görevini devretmeye hazır arkadaşlarımızın olduğunu zaten biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2017, 23:28

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153