banner171

Bağlarbaşı Caddesi’nin Yeni Aydınlatma Sistemi Büyük Beğeni Topladı

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından aydınlatma sistemi baştan aşağı yenilenen Bağlarbaşı Caddesi, günün her saati ışıl ışıl bir görünümüne kavuşmasıyla daha da hareketlendi. Yüksek ışıklandırma gücüne sahip, enerji tasarruflu, dekoratif elektrik direkleri hem vatandaştan hem de esnaftan tam not aldı.

Bağlarbaşı Caddesi’nin Yeni Aydınlatma Sistemi Büyük Beğeni Topladı

Gaziosmanpaşa’nın en önemli alışveriş caddelerinden olan Bağlarbaşı Caddesi’nin aydınlatma sistemi, yetersiz kalması ve arızalar oluşturmasından dolayı Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından yenilenmişti. Caddenin yenilenen aydınlatma sistemi hem vatandaşları hem de esnafı oldukça memnun etti.

“BU IŞIKLANDIRMA OLDUKTAN SONRA BURANIN HAVASI DA DEĞİŞTİ”

Yeni aydınlatma sistemini çok beğendiğini söyleyen mahalle sakini Mustafa Bekir Erkaya, “Bu ışıklandırma olduktan sonra bu caddenin değerinin arttığını düşünüyorum. İnanılmaz güzel bir ışıklandırma yapmışlar hem görüntü olarak hem buradaki anneler olsun, çocuklar olsun, insanlar çok rahat geziyorlar. Bu ışıklandırma olduktan sonra buranın havası da değişti. Belediye Başkanımız Hasan Tahsin Usta’ya teşekkür ediyoruz bunları yaptığı için. Beyoğlu’nda Beyoğlu Caddesi var, Bağlarbaşı’nda da yürüyüş caddesi burası var” dedi.

“KIZIMLA BİRLİKTE İSTEDİĞİM SAATTE ÇIKABİLİYORUM”

Kızıyla birlikte caddede yürüyüşe çıkan İlkim Aydın, “Çok memnunuz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Kızımla istediğim saatte çıkabiliyorum. Her yer ışıl ışıl gündüz gibi. Herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153