banner171

İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı

İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı

İçişleri Bakanı Soylu, Gaziosmanpaşa'da Ünyeliler iftar programına katıldı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gaziosmapaşa’da Ünyeliler Derneği tarafından verilen iftar programında yaptığı konuşmada, “Yarım kalmış bir işimiz var. Bunu tamamlayacak mıyız? Bu yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayalım hakikaten İstanbul'u İstanbul'a yakışır, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım” dedi.


Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği tarafından özel bir düğün salonunda verilen iftar programına davetli olarak katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, büyük bir ilgiyle karşılandı. Bakan Soylu tek tek masalara giderek vatandaşların Ramazan ayını tebrik etti. İftarın ardından konuşma yapan Bakan Soylu, program özelinde bütün annelerin gününü kutladı.


“Yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayıp, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım” 
İstanbul için yeniden yepyeni bir heyecanın başladığına dikkat çeken Bakan Soylu, “Yarım kalmış bir işimiz var. Bunu tamamlayacak mıyız? Bu yarım kalmış işimizi hep beraber tamamlayalım hakikaten İstanbul'u İstanbul'a yakışır, İstanbul'a hizmetkar olacak yöneticilerle buluşturalım. Hem de önümüzdeki bu 5 yılda, önümüzdeki yıllarda 2023'te yepyeni bir heyecanla birlikte hem İstanbul'a, hem ülkemize, hem de etrafımızdaki coğrafyaya gücümüzü gösterelim. Duanızı bizim üzerimizden eksik etmesin inşallah. Ülkemizi, birliğimizi, beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2019, 15:49

Gülsüm

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153