Güncel:
ERHAN BAŞKANDAN  POLİSİMİZE ANLAMLI  HEDİYE…

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, katıldığı Polis Dayanışma Gecesinde yaptığı konuşmada her zor anımızda yanımızda olan, gecesini gündüzüne katarak gerektiğinde vatanı için şehit olan polislerimize şükran borçlu olduklarını belirterek, “Belediye olarak polisimizin görev yaparken her türlü donanıma sahip olması için elimizden gelen desteği yapmaya kararlıyız” dedi.

 

ERHAN BAŞKANDAN  POLİSİMİZE ANLAMLI  HEDİYE…

 

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne 11 görev aracı hediye etti.

 

Gaziosmanpaşa Polis Hizmetlerini Destekleme Derneği tarafından düzenlenen Polis-Halk Dayanışma Gecesi GOPARK tesislerinde gerçekleşti. Gaziosmanpaşa Kaymakamı Seddar Yavuz, Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcısı Hüseyin Fidanboy, özel sektör ile  kamu kuruluşları temsilcileri ve vatandaşların da katılarak Emniyet Teşkilatına büyük destek verdiği gecenin en anlamlı sürprizini ise Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, İlçe Emniyet Teşkilatına 11 görev otomobili hediye ederek yaptı. Katılımcıların alkışlarıyla büyük destek verdiği Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol burada yaptığı konuşmada polis teşkilatının ülkemize verdiği hizmetlerin her zaman fedakarca olduğunu vurguladı. Dr. Erhan Erol , belediye olarak Emniyet Teşkilatımızla uyum içinde çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirterek şunları söyledi:

“Kısa bir dönem önce ilçe emniyetine Küçükköy’deki modern hizmet binasını tahsis ettik. Elimizden geldiğince polislerimizin en iyi şartlar altında görev yapmaları için desteklerimizi sürdürüyoruz”dedi.

 

Başkan Erhan Erol’dan hediye edilen 11 görev otomobilinin anahtarlarını teslim alan Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Güler de yaptığı teşekkür konuşmasında  “Her zaman yanımızda olan belediye başkanımızın bu anlamlı gecemizde bizlere yaptığı sürpriz teşkilatımızı çok mutlu etmiştir. İlçemizde huzuru ve güveni sağlamak için vatandaşlarımızın da bizlere destek olmalarını özellikle rica ediyoruz” dedi. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner150

banner153

banner148

Türk gemisine korsan baskını
Türk gemisine korsan baskını

Haberi Oku