Siyaset:
Son Dakika: İşte AK Parti'nin adayları!
 

AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listede adayların 126'sını kadınlar oluşturdu. Milletvekili adaylarının yaş ortalaması 44 olurken, 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi.

AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram oldu. 

Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu. Toplam engelli milletvekili aday sayısı ise 8 oldu. Milletvekili adaylarının 466 da evli.

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir 1. Bölge 1. sıradan aday oldu.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İstanbul 1. Bölge 1. sıradan aday gösterildi.

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal Kahramanmaraş 1. sıradan aday.

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok Erzurum'dan aday.

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Rize'den aday.

Eski Bakan Taner Yıldız aday isimler arasında.

Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba Şanlıurfa milletvekili adayı olarak gösterildi.

Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar Elazığ'dan aday.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara 2. bölge 1. sıradan aday gösterildi.

İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu listede yok.

Bekir Bozdağ Yozgat 1. sıradan aday gösterildi.

Bülent Arınç'ın oğlu Ahmet Mücahit Arınç İstanbul 3. bölge 11. sıradan aday gösterildi. 

LİSTEDE OLMAYAN KABİNE ÜYELERİ

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, AB Bakanı Ömer Çelik, Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi AK Parti listelerinde yer almadı. Şehit Ömer Halisdemir'in kardeşi Soner Halisdemir, Şamil Tayyar ve İbrahim Tatlıses listelerde yer almadı.



İSTANBUL 1. BÖLGE

BERAT ALBAYRAK
NURETTİN CANİKLİ
MUSTAFA ATAŞ
EROL KAYA
VEDAT DEMİRÖZ
RAVZA KAVAKCI KAN
OSMAN BOYRAZ
İSMET UÇMA
MİHRİMAH BELMA SATIR
AHMET BERAT ÇONKAR
HULUSİ ŞENTÜRK
MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
EYÜP ÖZSOY
SERKAN BAYRAM
FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
ŞEYMA DÖĞÜCÜ
AZMİ EKİNCİ
HURŞİT YILDIRIM
ALİ SEVİNÇ
TUĞBA ERCAN
SABRİ BALAMAN
ESMA ERSİN
MUSTAFA MİCAN
AHMET ÖZDİNÇ
İBRAHİM İLCİ
SEMANUR KOÇAL
RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
FEYZULLAH TUNA
FUAT KİNSİZ
AHMET AYHAN KAYAOĞLU
SİNEM DEMİR
MUHAMMET ALİ KUMRU
LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
OKTAY TAN

******************

ADANA

JÜLİDE SARIEROĞLU
TAMER DAĞLI
MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
AHMET ZENBİLCİ
ABDULLAH DOĞRU
SEVİL CAN
MUHAMMED AKSOY
SAMİR ALTUNKAYNAK
RAMAZAN ÇIRAK
EROL KAHRAMAN
REŞAN ARLIER
NECİP FAZIL CENGİL
MEHMET GAZİOĞLU
MUHAMMED ZEKİ AÇ
ZEKERİYE YILDIZOĞLU

**************

ADIYAMAN

AHMET AYDIN
İBRAHİM HALİL FIRAT
MUHAMMED FATİH TOPRAK
YAKUP TAŞ
ABDULAZİZ ASLAN

********************

AFYONKARAHİSAR

VEYSEL EROĞLU
ALİ ÖZKAYA
İBRAHİM YURDUNUSEVEN
RASİME KIPIRTI FEDAKAR
MEHMET ZEYBEK
İBRAHİM ÜNLÜER

**********************

AĞRI

EKREM ÇELEBİ
ABBAS AYDIN
DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN
ERHAN TENEKECİ

********************

AKSARAY

İLKNUR İNCEÖZ
CENGİZ AYDOĞDU
MUSTAFA SERDENGEÇTİ
MUHAMMED AKTAŞ

**********************

AMASYA

MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL
HASAN ÇİLEZ
ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

*********************

ANKARA 1. BÖLGE

YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
FATİH ŞAHİN
YALÇIN AKDOĞAN
ALİ İHSAN ARSLAN
MURAT YILDIRIM
FATMA ÖNCÜ
FAHRİ USTA
GÖKÇER DOĞAN
FEVZİ AYDIN
BÜŞRA SOYLU
MUAMMER CEMALOĞLU
ELİF RABİA TOPTANCI
ADİL CAN YILDIRIM

*********************

ANKARA 2. BÖLGE

MUSTAFA DESTİCİ
LÜTFİYE SELVA ÇAM
EMRULLAH İŞLER
ORHAN YEGİN
ARİFE POLAT DÜZGÜN
ZEYNEP YILDIZ
AHMET FETHAN BAYKOÇ
ENES ŞİŞMAN
MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN
İBRAHİM ENES DURUAY
ONUR ALP BAŞAYAR

*********************

ANKARA 3. BÖLGE

MEHMET NACİ BOSTANCI
ASUMAN ERDOĞAN
NEVZAT CEYLAN
BARIŞ AYDIN
HACI TURAN
MERYEM GÖKA
TUNA KOÇ
KURTCAN ÇELEBİ
SERHAT BAYAR
DİLARA TABAK
MEHMET GÜNDOĞDU
MÜCAHİT EFE

**********************
ANTALYA

MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA KÖSE
SENA NUR ÇELİK
İBRAHİM AYDIN
ATAY USLU
KEMAL ÇELİK
GÜLÇİN ÖZBOZ
SEYİT EMRE GÖYÜK
ERCAN MEKTEPLİOĞLU
MUSTAFA ERKAN
HASAN HÜSEYİN CENGİZ
ESMA BALABAN KARACAN
HASAN DEMİR
ÖMER AKBAŞ
CANBEY ÇETİN
HASAN KEREM ÜNSAL

************************

ARDAHAN

ORHAN ATALAY
HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

******************

ARTVİN

ERTUNÇ ERKAN BALTA
MUZAFFER ÇORBACI

*********************

AYDIN

MUSTAFA SAVAŞ
BEKİR KUVVET ERİM
METİN YAVUZ
RIZA POSACI
ERSİN ESENLİK
AHMET TARIK SARI
SEDA KANAT
YASEMİ SARIÇİÇEK

********************
BALIKESİR

ADİL ÇELİK
BELGİN UYGUR
YAVUZ SUBAŞI
MUSTAFA CANBEY
PAKİZE MUTLU AYDEMİR
ÖMER ALAN
OSMAN BILDIR
ZEYNEP DENİZ
ENCAN AYDOĞDU

********************

BARTIN

YILMAZ TUNÇ
YAŞAR ARSLAN

***************

BATMAN

ZİVER ÖZDEMİR
MURAT GÜNEŞTEKİN
MEHMET ŞAT
MURAT ÇİÇEK
AYLA IŞIK

*************

BAYBURT

FETANİ BATTAL

****************

BİLECİK

SELİM YAĞCI
HALİL ELDEMİR

***************

BİNGÖL

CEVDET YILMAZ
FEYZİ BERDİBEK
ZEKİ KORKUTATA

***************

BİTLİS

CEMAL TAŞAR
VAHİT KİLER
FEVZİ TAŞDEMİR

*************

BOLU

ARZU AYDIN
FEHMİ KÜPÇÜ
METİN VURAL

***************

BURDUR

BAYRAM ÖZÇELİK
YASİN UĞUR
EMİNE AKTAŞ

***************

BURSA 1. BÖLGE

HAKAN ÇAVUŞOĞLU
MUSTAFA ESGİN
REFİK ÖZEN
EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
AHMET KILIÇ
GÜLTEN KAPICIOĞLU
SADETTİN CANGÜL
ARİF ÇELENK
MUHAMMED ERDOĞAN
ARİF BEKİR DANGAÇ

********************

BURSA 2. BÖLGE

EFKAN ALA
OSMAN MESTEN
VİLDAN YILMAZ GÜREL
ZAFER IŞIK
MUHAMMET MÜFİT AYDIN
ATİLLA ÖDÜNÇ
AHMET YELİS
SELDA MERİÇ
BURCU YARAN
İSMAİL ÖZKAN

*******************

ÇANAKKALE

BÜLENT TURAN
JÜLİDE İSKENDEROĞLU
FURKAN SEZER
FIRAT AKGÜN

****************

ÇANKIRI

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
SALİM ÇİVİTCİOĞLU

*********************

ÇORUM

AHMET SAMİ CEYLAN
OĞUZHAN KAYA
EROL KAVUNCU
SERAP YILDIRIM

********************

DENİZLİ

CAHİT ÖZKAN
ŞAHİN TİN
AHMET YILDIZ
NİLGÜN ÖK
HASAN OYMAK
MUSTAFA SEMERCİ
DİLEK ÇEVİK
ADEM KAYAR

***************

DİYARBAKIR

MEHMET MEHDİ EKER
EBUBEKİR BAL
OYA ERONAT
MEHMET EMİN YILMAZ
ERDAL ATİK
ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR
REMZİ ÇAYIR
FEHMİ KARDEŞOĞLU
MUHAMMED AHMET MAHSUM MELİKOĞLU
EMRE YAZICIOĞLU
NEZİHE KENT
MUSTAFA GÜLEKEN

****************

DÜZCE

FAHRİ ÇAKIR
AYŞE KEŞİR
NUMAN ÇABUK

*******************

EDİRNE

FATMA AKSAL
İLYAS AKMEŞE
ERDEM GÜYÜMGÜLER
BURAK CAMBAZ

******************

ELAZIĞ

METİN BULUT
SERMİN BALIK
ZÜLFÜ TOLGA AĞAR
ZÜLFÜ DEMİRBAĞ
ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

*******************

ERZİNCAN

SÜLEYMAN KARAMAN
BURHAN ÇAKIR

*****************


ERZURUM

RECEP AKDAĞ
ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
SELAMİ ALTINOK
İBRAHİM AYDEMİR
ZAFER TARİKDAROĞLU
FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

*******************

ESKİŞEHİR

NABİ AVCI
HARUN KARACAN
EMİNE NUR GÜNAY
MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ
AHMET NAMIK AKDOĞAN
NURETTİN KABA
SERHAT TUNÇ

********************

GAZİANTEP

ABDULHAMİT GÜL
AHMET UZER
MEHMET ERDOĞAN
ABDULLAH NEJAT KOÇER
DERYA BAKBAK
ALİ ŞAHİN
MÜSLÜM YÜKSEL
MEHMET SAİT KİRAZOĞLU
YAŞAR ATILGAN
SERPİL KAVRAK
İHSAN KAYA
HATİCE MERVE TATAR
MUHAMMED MELAZ AKTOĞ
MAHMUT BURAK KIZILELMA

*************************

GİRESUN

CEMAL ÖZTÜRK
KADİR AYDIN
SABRİ ÖZTÜRK
SERDAR DEMİRKAN

**********************

GÜMÜŞHANE

HACI OSMAN AKGÜL
CİHAN PEKTAŞ

*****************

HAKKARİ

HUSRET DİNÇ
ABDULMECİT TARHAN
NURETTİN FIRAT

*******************

HATAY

HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
HÜSEYİN YAYMAN
ABDULKADİR ÖZEL
HÜSEYİN ŞANVERDİ
SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK
ABDÜLKERİM GÜVEN
KUDRET ARTAN
MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ
CEMİLE TUNA
ECRİN NAZLI İNAN
OSMAN UZAN

*********************

IĞDIR

AHMET TUTULMAZ
HASAN GÜNEŞ

******************

ISPARTA

SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
RECEP ÖZEL
MEHMET UĞUR GÖKGÖZ
AYŞE NUR AKBAY

**********************

İSTANBUL 2. BÖLGE

SÜLEYMAN SOYLU
FATMA BETÜL SAYAN KAYA
VOLKAN BOZKIR
ABDULLAH GÜLER
HASAN TURAN
SERAP YAŞAR
AZİZ BABUŞCU
ŞİRİN ÜNAL
CANAN KALSIN
AHMET HAMDİ ÇAMLI
MARKAR ESEYAN
MUSTAFA DEMİR
İFFET POLAT
İBRAHİM YASİN KIRICI
SALİH ÇAKIR
AYŞE BÖHÜRLER
SUNA TARHAN
AHMET HAMDİ GÖRK
HACI MEHMET BAYKURT
MUSTAFA ARABUL
BEYZA SINDIRAÇ
SERKAN HASER
AHMET YILDIZ
EMİNE ÇAKIR
HAMZA KULAKSIZ
SEVDE SENA DAĞLI
ENES KAŞKAŞ
HALİL POYRAZ

********************

İSTANBUL 3. BÖLGE

NUMAN KURTULMUŞ
MEHMET MUŞ
AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
MEHMET DOĞAN KUBAT
TÜLAY KAYNARCA
HALİS DALKILIÇ
EMİNE SARE AYDIN YILMAZ
NEVZAT ŞATIROĞLU
ZAFER SIRAKAYA
RÜMEYSA KADAK
AHMET MÜCAHİT ARINÇ
MUSTAFA YENEROĞLU
ERKAN KANDEMİR
ŞAMİL AYRIM
ALEV DEDEGİL
YILDIZ SEFERİNOĞLU
ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET
MÜRTEZA ZENGİN
AYHAN OĞAN
HAŞİM TAŞKIRAN
RUKEN KİLERCİ
RASİM ERDOĞMUŞ
HATİCE BOZDAĞ
MEHMET UMUR
OYA EREN
BÜLENT DURGUN
ZEHRA ERCAN
ALİ ÇEZİK
HASENE ÇAPAR
SEDAT SAYIMOĞLU
CAHİT KESKİN
SİNAN KARŞIYAKA
HAYRİYE KUZU
MEHMET EMİN AŞIKKUTLU
MÜNİR EREN

*********************

İZMİR 1. BÖLGE

BİNALİ YILDIRIM
MAHMUT ATİLLA KAYA
CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI
CEMAL BEKLE
BİLAL DOĞAN
EMRE CEMİL AYVALI
TEMEL YILDIRIM
AHMET GÜRHAN
GÖZDE KESKİN
FATİH REHA YAVUZER KAM
KORAY BATTAL
MUHABBET GÜNERİ
AHMET UĞUR BARAN
HALİL CÜNEYT AÇIL

İZMİR 2. BÖLGE

HAMZA DAĞ
FEHMİ ALPAY ÖZALAN
NECİP NASIR
YAŞAR KIRKPINAR
MELEK EROĞLU
NECİP FAZIL KURT
ADİL YÜKSEL
ERDEM ÖKSÜZ
GERÇEK TEKİN
MUSA ÇEVİK
SALİHA BOZKURT
AHMET NUMAN ARICI
FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT
ENDER DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ

MAHİR ÜNAL
AHMET ÖZDEMİR
CELALETTİN GÜVENÇ
İMRAN KILIÇ
MEHMET CİHAT SEZAL
HABİBE ÖÇAL
TÜRK İSLAM KARAKOÇ
MEHMET İLKER ÇİTİL

KARABÜK

CUMHUR ÜNAL
NİYAZİ GÜNEŞ
TUĞBA YEĞİN

******************

KARAMAN

RECEP ŞEKER
SELMAN OĞUZHAN ESER
HÜSEYİN MUTLU

*******************

KARS

AHMET ARSLAN
YUNUS KILIÇ
ABDULFETAH ÇETİNKAYA

*********************

KASTAMONU

HAKKI KÖYLÜ
METİN ÇELİK
MURAT DEMİR

***************

KAYSERİ

MEHMET ÖZHASEKİ
MUSTAFA ELİTAŞ
TANER YILDIZ
İSMAİL EMRAH KARAYEL
İSMAİL TAMER
HÜLYA NERGİS
SAMİ DEDEOĞLU
ALİ SARAÇOĞLU
TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK
ALİ EKŞİ

*******************

KIRIKKALE

RAMAZAN CAN
BAYRAM SALİM BOZDEMİR
MUSTAFA ARSLAN

*******************

KIRKLARELİ

SELAHATTİN MİNSOLMAZ
VOLKAN GÖÇ
KADRİYE TOKAT

*****************

KIRŞEHİR

MUSTAFA KENDİRLİ
NECMETTİN ERKAN

*********************

KİLİS

MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
AHMET SALİH DAL

*****************

KOCAELİ

FİKRİ IŞIK ÖĞRETMEN
İLYAS ŞEKER
RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU 
MEHMET AKİF YILMAZ
SAMİ ÇAKIR
CEMİL YAMAN 
EMİNE ZEYBEK
HAKAN HÖBEK
UFUK EKİNCİ
OSMAN TÜFEKÇİ
ELİFNUR BAYRAM
ENVER ZENGİN
HAYRETTİN DENİZ

********************

KONYA

AHMET SORGUN 
TAHİR AKYÜREK
ORHAN ERDEM 
LEYLA ŞAHİN USTA 
ZİYA ALTUNYALDIZ
HACI AHMET ÖZDEMİR 
GÜLAY SAMANCI 
ABDULLAH AĞRALI
SELMAN ÖZBOYACI 
HALİL ETYEMEZ 
ALİ SÜRÜCÜ
MEHMET AKİF YILMAZ
ZERRİN ÖZEL
OSMAN SEÇGİN
MUHAMMED ZEREN

********************

KÜTAHYA

AHMET TAN 
İSHAK GAZEL
CEYDA ÇETİN ERENLER
MUSTAFA ÖZBEY
MEHMET KAYMAZ

*******************

MALATYA

BÜLENT TÜFENKCİ 
ÖZNUR ÇALIK
AHMET ÇAKIR 
HAKAN KAHTALI
SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN
VAHİT ATALAN

*********************

MANİSA

MURAT BAYBATUR
UĞUR AYDEMİR
İSMAİL BİLEN 
SEMRA KAPLAN KIVIRCIK
MEHMET ALİ ÖZKAN
GÜZİDE İÇEN KASAP 
OZAN ERDEM
MEHMET SENCER TÜRKMEN
SAMED ZENGİNOĞLU
SERKAN EREN

*****************

MARDİN

ŞEHMUZ DİNÇER 
CENGİZ DEMİRKAYA
VEYSİ ŞAHİN
AHMET MUNİP YILDIZOĞLU
İBRAHİM KÖSEN
AHMET KAYA

********************

MERSİN

LÜTFİ ELVAN
ALİ CUMHUR TAŞKIN
ZEYNEP GÜL YILMAZ
HACI ÖZKAN
BİLAL ÖZKAN
ALİ KESER
ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR
ORHAN KEMAL YÜKSEL

********************

MUĞLA

MEHMET YAVUZ DEMİR
YELDA EROL GÖKCAN
MUHİTTİN KAYABAŞ
HÜSEYİN ZAFER ALKAYA
EYLEM TAN
KADİR DAĞLI AVUKAT
ARİF SERT

********************

MUŞ

MEHMET EMİN ŞİMŞEK
ABDULSELAM ER
ABDULMECİT CANTEPE
FİGEN ERGÜL

****************

NEVŞEHİR

MUSTAFA AÇIKGÖZ
YÜCEL MENEKŞE
EMRE ÇALIŞKAN

**************

NİĞDE

YAVUZ ERGUN
SELİM GÜLTEKİN
SEDAT ÇAĞLAR

******************

ORDU

ŞENEL YEDİYILDIZ
ERGÜN TAŞCI
METİN GÜNDOĞDU 
HAMİDE AYDEMİR DEMİR
SAİT İNAN
YAVUZ SELİM KIRAN

******************

OSMANİYE

MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
İSMAİL KAYA
ASENA ALACA
YUSUF MİNGAN

******************

RİZE

HAYATİ YAZICI
OSMAN AŞKIN BAK
MUHAMMED AVCI

******************

SAKARYA

ALİ İHSAN YAVUZ
RECEP UNCUOĞLU
KENAN SOFUOĞLU 
ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK
ALİ İNCİ
EKREM YÜCE
LÜTFİ BAYRAKTAR

*******************

SAMSUN

AHMET DEMİRCAN
YUSUF ZİYA YILMAZ
ÇİĞDEM KARAASLAN 
FUAT KÖKTAŞ 
ORHAN KIRCALI
BEKİR KELEŞ 
ELİF COŞKUN BİLGİN
CANER GÖKTEPE
MUHAMMET YASİR OKUDAN

*********************

SİİRT

OSMAN ÖREN
SADETTİN SABAZ
LOKMAN ÖZCAN

******************

SİNOP

NAZIM MAVİŞ
AYHAN ERGÜN

****************

SİVAS

İSMET YILMAZ 
MEHMET HABİB SOLUK
SEMİHA EKİNCİ
RÜSTEM YÜCE
YAŞAR SAYAN

******************

ŞANLIURFA

AHMET EŞREF FAKIBABA
MEHMET KASIM GÜLPINAR
HALİL ÖZCAN 
ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL 
MEHMET ALİ CEVHERİ
İBRAHİM HALİL YILDIZ 
HALİL ÖZŞAVLI
AHMET AKAY
MEHMET FATİH AKSOY 
GÜLER KAMA İZOL 
İBRAHİM TORU
SEDAT ERTÜRK 
İSMAİL TOSUN 
İBRAHİM AYHAN

********************

ŞIRNAK

RİZGİN BİRLİK
HATİCE ATAN
MEHMET EMİN DİNDAR
MAHMUT ÖKTEN

*******************

TEKİRDAĞ

MUSTAFA ŞENTOP
MUSTAFA YEL
ÇİĞDEM KONCAGÜL 
MESTAN ÖZCAN 
KERİM ATALAY
ABDULLAH ÖĞE
CEM KARACA

*****************

TOKAT

YUSUF BEYAZIT 
MUSTAFA ARSLAN
ÖZLEM ZENGİN 
FATİH AKGÜN
ADEM DİZER

****************

TRABZON

MUHAMMET BALTA 
ADNAN GÜNNAR
BAHAR AYVAZOĞLU 
SALİH CORA
VEHBİ KOÇ
SELÇUK ÇEBİ

****************

TUNCELİ

HAKAN ÖZER 
NAZİF YILDIRIM

***************

UŞAK

MEHMET ALTAY
İSMAİL GÜNEŞ
MERT ŞİŞMAN

***************

VAN

OSMAN NURİ GÜLAÇAR
İRFAN KARTAL
ABDULAHAT ARVAS
EBUBEKİR KAÇMAZ 
GÜLŞEN ORHAN
YILMAZ KILIÇ 
BİLAL EMRE YÖRÜK
MALİK ÖZBEY

*******************

YALOVA

AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ 
MELİHA AKYOL
HASAN ÖZÇELİK

****************

YOZGAT

BEKİR BOZDAĞ
YUSUF BAŞER
SİBEL YILDIRIM
İSKENDER MİNAR

*******************

ZONGULDAK

POLAT TÜRKMEN
AHMET ÇOLAKOĞLU
HAMDİ UÇAR 
ZÜLEYHA ARIMAN
BURHAN ONUK

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

"Demirtaş'ı ziyaret ettim" deyince
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Diyarbakır Mitingi'nde "Demirtaş'ı ziyaret ettim" deyince alandan...

Haberi Oku