banner171

Yurt Dışına Kaçan Gazeteci Tarık Toros Hakkında Tutuklama

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ’cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından İngiltere’ye kaçtığı öğrenildi.

Yurt Dışına Kaçan Gazeteci Tarık Toros Hakkında Tutuklama
 

Cumhurbaşkanı'nı idam ile tehdit ettiği için hakkında soruşturma başlatılan Bugün TV'nin eski genel yayın yönetmeni Tarık Toros'un yurtdışına kaçtı.

PATRONUNUN YANINA KAÇTI

Hakkında gözaltı kararı çıkarılan Bugün TV eski Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros, kararın FETÖ'cü polisler tarafından sızdırılmasının ardından 'ye kaçtığı öğrenildi. Bugün Gazetesi'nin eski sahibi Akın İpek de 'ye kaçmıştı. Her yazısında AK Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "yargılanacaksınız, bu ülkeyi terkedeceksiniz" tehditlerinde bulunan Tarık Toros'un yurdışına kaçması sosyal medyada espiri konusu oldu.

CUMHURBAŞKANI'NI TEHDİT ETMİŞTİ

17/25 Aralık darbesinden sonra Fetullahçı Terör Örgütü'nün tetikçiliğini üstlenen Bugün TV'nin Genel Yayın Yönetmeni olan Tarık Toros'un, gazetedeki köşesinden FETÖ'nün bütün kumpas ve iftiralarına medya desteği verdiği biliniyordu. Toros, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı idam ile tehdit etmiş ve hakkında soruşturma başlatılmıştı.,

FETÖ'NÜN YENİ GÖZDESİ İNGİLTERE!

Türkiye'den birer birer kaçan Fetullahçı Terör Örgütü üyelerinin Almanya'dan sonra yeni gözdesinin  olduğu öğrenildi. Gittikleri her ülkede Türkiye aleyhinde faaliyetlerde bulunan FETÖ üyeleri, İngiltere'de de siyasileri ziyaret ederek Türkiye'ye ihanet ettikleri belirtiliyor. Kısa sürede İngiltere'deki Müslüman ve Türk azınlığın nefretini kazanan FETÖ üyesi hainlere büyük tepki olduğunun altı çiziliyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2016, 21:13

burcu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner211

banner150

banner153