banner171

Cumhurbaşkanı Erdoğan kararı açıkladı! Restoranlarda hazırlık başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan kararı açıkladı! Restoranlarda hazırlık başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan kararı açıkladı! Restoranlarda hazırlık başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kabine Toplantısı'nın ardından, 1 Haziran sonrası atılacak normalleşme adımlarına ilişkin açıklamalarda bulunmasının ardından yarından itibaren hizmet verecek kafe ve restoranlarda hazırlıklar başladı. İşyerlerinde temizlik yapmaya başlayan çalışan restoran çalışanları alınan karar nedeniyle mutlu olduklarını söyledi.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kabine Toplantısı’nın ardından Koronavirüs tedbirleri kapsamında 49 gündür kapalı olan kafe ve restoranların yarından itibaren 07.00-21.00 arasında hizmet verebileceğini açıkladı.”Gaziosmanpaşa’da Dilek restoranda”, işyeri çalışanları haberin ardından hazırlıklara akşamdan başladı. İşyerlerinde temizlik yapmaya başlayan çalışan ve işletme sahibi Enver Koçak alınan karar nedeniyle mutlu olduklarını söyledi.

"İNŞALLAH BUGÜNLERİ BİR DAHA YAŞAMAYIZ"

Restoran İşletmecisi Enver Kocak, "Yaklaşık 2 aydır kapanma sürecinde müessesemiz kapalıydı. Tezgahlarımız boştu. Kendimiz burada bekliyorduk. Bugün için bu müjdeli habere odaklanmış durumdaydık. Cumhurbaşkanımız bize bu müjdeli haberi verdi. Yarından itibaren tekrardan tezgahlarımızı,tamamen doldurup misafirlerimize hijyen kuralları çerçevesinde iyi bir hizmet vermeye devam edeceğiz inşallah. 

Lütfen kurallara uyalım. İnşallah bugünleri bir daha yaşamayız. İki ay boyunca çok büyük zorluklar yaşadık bu son dönemde özellikle. Lütfen dikkat edelim. Herkes kurallara uysun." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153