banner171

Gaziosmanpaşa’da Espor Turnuvası Heyecanı

Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin ev sahipliğinde ilk kez düzenlenen espor turnuvası heyecana sahne oldu. Dereceye giren sporculara ödüllerini Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta verdi. 

Gaziosmanpaşa’da Espor Turnuvası Heyecanı

Tüm dünyadan milyonlarca gencin ilgi gösterdiği espor dünyasına hızlı bir giriş yapan Gaziosmanpaşa Belediyesi, Liseler Arası Espor Turnuvası düzenledi. İlçedeki 14 lisenin katıldığı turnuvada Valorant oyunu 5’er kişilik takımlar halinde oynandı. Online olarak başlayan turnuvanın yarı final ve final karşılaşmaları Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi’nde kurulan oyun atölyesinde gerçekleştirildi. Zorlu müsabakaları, konferans salonundaki ekrandan iki gün boyunca 500 seyirci canlı yayınla takip etti.

ŞEHİT SERVET ASMAZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KUPANIN SAHİBİ OLDU

Karşılaşmaların ardından Şehit Servet Asmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi şampiyon olurken, Mevlana Anadolu Lisesi ikinciliği elde etti. Plevne Anadolu Lisesi ve Süleyman Şah Anadolu Lisesi ise yarı finalist olma başarısı gösterdi. Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından şampiyon takıma kupa ve 5 adet çeyrek altın, ikinci takıma 5 adet gram altın verildi. Yarı finalistlere ise plaket takdimi yapıldı. Dereceye giren takımları tebrik ederek, ödüllerini veren Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, katılım gösteren bütün okullara ve oyunculara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153