banner171

Bilal Erdoğan,Gaziosmanpaşa'da Gençlerle Buluştu

Farika Sohbetleri kapsamında Gaziosmanpaşalı gençlerle buluşan Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, gençlere gelecek adına tavsiyelerde bulundu, tecrübelerini paylaştı.

Bilal Erdoğan,Gaziosmanpaşa'da Gençlerle Buluştu

Gaziosmanpaşa Belediyesi, pandemi nedeniyle ara verdiği Farika Sohbetleri'ne yeniden başladı. Yeni sezonun ilk konuğu Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan oldu. Farika Kitaplı Kahve’de düzenlenen programda gençlerle bir araya gelen Bilal Erdoğan, kültür, sanat ve eğitim üzerine sohbet gerçekleştirdi, gençlerin sorularını cevapladı.

Bilal Erdoğan'ı, program öncesi Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta karşıladı. Başkan Usta ile birlikte Farika Kitaplı Kahve’yi gezen Bilal Erdoğan, ders çalışan öğrencilere başarılar diledi. Daha önce Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin Sanat Akademisini de gezme fırsatı bulduğunu dile getiren Erdoğan, Farika Kitaplı Kahve konseptini çok beğendiğini ve tüm ilçelere örnek olması gerektiğini ifade etti.

“FARİKA, GELECEKLERİNİ DÜŞÜNMELERİ İÇİN BİR FIRSAT”

Farika Kitaplı Kahve’nin gençler için önemli bir hizmet olduğunu belirten Bilal Erdoğan, “Gençlerimizin bir ihtiyacı şu anda bu tür ders çalışacak alanlar. İstanbul gibi yoğun nüfus yoğunluğu olan şehirde, Gaziosmanpaşa gibi bu nüfus yoğunluğunun en üst düzeyde olduğu yerde özellikle bu daha büyük bir ihtiyaç haline geliyor. Dolayısıyla bu tür mekanlar gençlerimizin sınav hazırlık dönemleri için, arkadaşları ile buluşmaları için, bazen bir kitaba dalıp hayaller kurmaları için, geleceklerini düşünmeleri için bir fırsat diye düşünüyorum. Çok da şık hazırlanmış. Hem manzarası ile hem çevresindeki açık alanlarıyla güzel bir mekan olmuş. Farika Kitaplı Kahve çalışmasından dolayı belediyemizi tebrik ediyorum. Gençlerimize hayırlı olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153