banner171

Gaziosmanpaşa Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek

Gaziosmanpaşa Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek

Gaziosmanpaşa Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren 21 amatör spor kulübüne toplamda 210 bin lira nakdi destekte bulundu.

Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen “Ferdi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Yardım” törenine Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın yanı sıra ilçede faaliyet gösteren spor kulüplerinin yöneticileri, antrenörler ve sporcular katıldı. Programda, tekvando, karate, fitness, muay thai, badminton, kick boks, boks gibi ferdi branşlarda faaliyet gösteren 21 amatGaziosmanpaşa Belediyesi ör spor kulübüne toplamda 210 bin lira nakdi destek sağlandı.

“İLÇEMİZİN EVLATLARINI, YERLİ VE MİLLİ SPORCULARIMIZI YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Programda konuşan Başkan Usta, “Bizi gururla temsil eden ilçemizin evlatlarını, yerli ve milli sporcularımızı yürekten kutluyorum. Onların yolu açık olsun, bahtı açık olsun diyorum ve sonuna kadar maddi, manevi olarak her zaman yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği desteğin yanında spora ve sporcuya verdiği destek takdire şayandır. İnşallah biz de onu tamamlayacak çalışmaları hızlı bir şekilde bütün gayretimizle yerine getirmeye devam ediyoruz. Ben, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başarılarınızın daim olmasını diliyorum” dedi.

10 yıldır karate ile ilgilendiğini ifade eden sporcu Sümeyye Kavak, “İnsanlar, spor yaptığımızda okulumuzun etkileneceğini düşünüyorlar. Ancak hem geniş arkadaş çevremiz var hem de derslerimize katkısı oluyor. Belediyemizin yardımları ve bize gösterdikleri her türlü destekten dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Belediyelerin nakdi yardımlarının kulüpler açısından çok önemli olduğunu dile getiren karate antrenörü Ahmet Kızılkaya, “Bu yardımlar özellikle kendi açımızdan düşündüğümüz zaman baya bir önem taşıyor. Belediye başkanımız Hasan Tahsin Usta'ya maddi katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Desteklerinin devamıGaziosmanpaşa Belediyesi nı bekliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153