banner171

TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa'ya Geliyor!

TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Farika Kitaplı Kahve 2 Açılış Töreninde Gençlerle Buluşuyor

TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa'ya Geliyor!

Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Farika Kitaplı Kahve 2 Prof. Dr. Aziz Sancar Yerleşkesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla 23 Eylül Cumartesi, saat 14.00’da hizmete açılıyor.

TBMM Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Farika Kitaplı Kahve 2 Prof. Dr. Aziz Sancar Yerleşkesi’nin resmi açılış töreninde Gaziosmanpaşalılarla buluşuyor. Düzenlenecek törende Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve ilçedeki öğrencilerle birlikte kültürel tesisin açılışını gerçekleştirecek olan Meclis Başkanı Kurtulmuş, ardından Farika Kitaplı Kahve 2’nin kütüphane ve sosyal etkinlik alanlarında incelemelerde bulunacak.

20 BİN ESERLİK KÜTÜPHANE

Öğrenciler başta olmak üzere her yaştan kitapsevere hizmet veren Farika Kitaplı Kahve 2 Prof. Dr. Aziz Sancar Yerleşkesi’nde 20 bin eserlik kütüphanenin yanı sıra kafeterya, sosyal etkinlik alanları ve mescit bulunuyor. Ziyaretçiler, üyelik sistemi ile kütüphaneden ödünç kitap temin edebilirken ayrıca ücretsiz internet ve fotokopi hizmetinden de yararlanabiliyor. Günün belirli saatlerinde Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından öğrencilere çay ve çorba ikramları yapılırken, kahvaltı günü etkinlikleri de düzenleniyor.

ÖĞRENCİLERE SOSYAL VE KÜLTÜREL İMKANLAR SUNULUYOR

Farika Kitaplı Kahve 2’de uzman psikologlar, sınavlara hazırlanan öğrencilere rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunuyor. Aynı zamanda öğrenciler, Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ‘’Farika Sohbetleri’’ ile alanında uzman isimlerle bir araya gelme ve tecrübelerinden faydalanma imkanı da buluyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153