banner171

Bayrampaşa'da 17 aylık bebeğe kreşte yapılanlar dehşete düşürdü!

Bayrampaşa'da özel bir kreşe ailesi tarafından bırakılan 17 aylık bebek, 2,5 yaşındaki diğer bir çocuk tarafından darbedildi.

Bayrampaşa'da 17 aylık bebeğe kreşte yapılanlar dehşete düşürdü!

İstanbul'da özel bir kreşte 17 aylık bebeğin yaşadığı dehşet ortaya çıktı. İddiaya göre, 2,5 yaşındaki bir çocuk, 17 aylık bebeği tokat, tekme ve yumrukla darbetti hatta ısırdı. Yaşananlar güvenlik kamerasına da yansırken, olaya tanık olan görevlilerin yaptığı şoke etti. İddiaya göre çalışanlar, çocuğun "tahterevalliden düştüğü" yalanını söyledi ve yaraları kapatmak için makyaj bile yaptı...

"OĞLUNUZ TAHTEREVALLİDEN DÜŞTÜ"
Sabah'ta yer alan habere göre gün içinde anneyi arayan bir görevli, "Oğlunuz tahterevalliden düştü. Krem sürdük. Uyutuyoruz" dedi. Aile apar topar kreşe gitti. Kaza iddiasının doğru olmadığı ifade edildi. S. bebek, 2.5 yaşındaki başka bir çocuk tarafından saatlerce darp edilmiş ancak durum örtbas edilmişti. Güvenlik kameralarını inceleyen aile, gözlerine inanamadı. Minik S., çocuğun saldırısına uğramış, tokat, yumruk, ısırık darbelerine maruz kalmıştı.

17 aylık bebeğe kreşte yapılanlar dehşete düşürdü! - Resim : 1

YENİ GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI AMA...

Odada ve koridorda darp edilmesine rağmen saldırgan çocukla aynı odada yalnız bırakılan bebeğin yaralarını örtbas etmeye kalkışan görevliler, önce küçük çocuğun yaralarını gizleyip, ardından bahçeye götürerek tahterevalliden düştüğü ana ilişkin yeni bir görüntü ortaya çıkardı.Çift, izledikleri görüntü sonrası dehşete kapıldı ve oğullarına darp raporu aldırdı. Kreş yetkililerinden şikâyetçi olan çift, olayı kurguladıkları mizansenle gizlemeye çalıştıklarını ve 4 görevlinin diğer çocuğa engel olmayarak suç işlediklerini belirtti. Kreş yetkililerinin, çocuğu hastaneye kaldırmak yerine yaralarını makyajla kapattıklarını, kurguladıkları oyunlarla olayı örtbas etmeye çalıştıklarını kaydeden çiftin ihbarı üzerine soruşturma başlatıldı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153