banner171

MEB'den 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' genelgesi! 81 ile gönderildi.

HaberlerGündem HaberleriSon dakika: MEB'den 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' genelgesi! 81 ile gönderildi Son dakika: MEB'den 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' genelgesi! 81 ile gönderildi Son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzasıyla 81 ile 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' konusunda genelge gönderildi. MEB'den gelen genelgede, ''4 Ocak 2021 tarihine kadar yüz yüze veya uzaktan olmak üzere hiçbir şekilde sınav yapılmayacaktır.'' ifadeleri kullanıldı.

MEB'den 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' genelgesi! 81 ile gönderildi.
 Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un imzasıyla 81 ile 'Yüz Yüze Eğitime Ara Verilmesi' konulu genelge gönderilerek, uzaktan eğitim faaliyetlerinin nasıl yürütüleceğine ilişkin detaylar iletildi. .

Genelgede, sınavlar konusuna da açıklık getirilirken, "4 Ocak 2021 tarihine kadar yüz yüze veya uzaktan olmak üzere hiçbir şekilde sınav yapılmayacaktır. Bu tarihten sonra sınavların, ilgi ve yazılarda belirtilen ölçme ve değerlendirmeye ilişkin usul ve esaslar kapsamında okul ortamında yüz yüze yapılması planlanmaktadır. Ancak 04 Ocak 2021 tarihinden sonra ölçme ve değerlendirme faaliyetleri ile ilgili hususlar salgın sürecinin seyrine göre değerlendirilerek ayrıca duyurulacaktır" denildi..

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153