banner171

Ak Parti Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesinde İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleştirdi.

Ak Parti Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesinde İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleştirdi.

Ak Parti Gaziosmanpaşa Yıldıztabya Mahallesinde İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleştirdi.

 Yıldıztabya Mahallesinde İrtibat Bürosu Açılışı Gerçekleşti.

Seçim zamanlarını aratmayan yoğunlukta gerçekleşen açılışta Ak parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe.Milletvekili Şirin Ünal,İl Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Kar,Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir,Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları,Meclis Üyeleri, çok sayıda teşkilat mensupları katıldı.

Açılışta konuşma yapan AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Fatih Aydemir, "Bizim siyaset anlayışımız seçimden seçime yol yürümek değil, ilelebet milletimizin hizmetinde koşmaktır.
Bizler 20 yılı aşkın iktidarıyla memleketin her köşesine ve hatta tüm mazlum coğrafyasına hizmet götürmeyi kendine şiar edinmiş Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın yolundayız. Bu yol bizim inandığımız yoldur ve bizler yüzlerce kişilik yönetici kadrosu ve binlerce üyesiyle Gaziosmanpaşa İlçe Teşkilatı olarak inandığımız yolda yürüyoruz. Geçtiğimiz aylarda ilçemizi en büyük mahallesi olan Karadeniz Mahallesi'nde irtibat büromuzun açılışını gerçekleştirmiştik. Şimdi ise Yıldıztabya Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunu açtık. İlçemize hayırlı olmasını dilerim dedi.

 
Aydemir;Kısa süre içinde tüm mahallelerimizde açmayı planladığımız irtibat bürolarımız ile birlikte vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere en hızlı şekilde iletebileceği güçlü bir ağ kurmayı da hedeflemekteyiz diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2022, 00:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153