banner171

BAŞKAN USTA'DAN VATANDAŞA BALIK İKRAMI

BAŞKAN USTA'DAN VATANDAŞA BALIK İKRAMI

BAŞKAN USTA'DAN VATANDAŞA BALIK İKRAMI

Denetimlerde kayıt dışı avlandığı tespit edilip, el konular balıklar, Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından vatandaşlara dağıtılmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2 ton istavrit, Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta tarafından vatandaşa ikram edildi.

İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü, yasadışı balık avcılığı yapanlara yönelik denetimlerini sürdürüyor. Gürpınar Su Ürünleri Hali’nde gerçekleştirilen denetimlerde el konulan tonlarca kefal, mezgit ve istavrit, vatandaşlara ulaştırılmak üzere Gaziosmanpaşa Belediyesi Yerel Hizmetler Müdürlüğü’ne teslim edildi.  Gaziosmanpaşa Belediyesi ekipleri, teslim alınan balıkları ilçenin çeşitli noktalarında vatandaşlara dağıtmaya devam ediyor. Son olarak Küçükköy Meydanı'nda gerçekleştirilen dağıtıma Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da katıldı. Ekiplerle birlikte 2 ton istavrit dağıtımı yapan Usta, vatandaşların sofralarına katkı sağlamak üzere gerçekleştirilen balık dağıtımlarının devam edeceğini söyledi. Balık ikramı,  Gaziosmanpaşalılar tarafından da memnuniyetle karşılandı.

TOPLAMDA 10 TON BALIK DAĞITILDI

Mahallelerde gerçekleştirilen balık dağıtımlarının yanı sıra Gaziosmanpaşa Belediyesi, ihtiyaç sahiplerinin evlerine de balık ulaştırıyor. Ekipler, hazırladıkları balıkları belirlenen adreslere götürüp, ikramda bulunuyor. Bugüne kadar toplamda 10 ton balık dağıtımının yapıldığı Gaziosmanpaşa’da, önümüzdeki haftalarda da ilçenin çeşitli noktalarında dağıtımlar devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153