banner171

Gaziosmanpaşa Şehit Sezer Yüksel Parkı hizmete açıldı

Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi'nde bulunan Şehit Sezer Yüksel Parkı, Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından baştan aşağı yenilenerek, modern haliyle hizmete sunuldu.

Gaziosmanpaşa Şehit Sezer Yüksel Parkı hizmete açıldı

Şehit Sezer Yüksel Parkı açılışına Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, ilçe protokolü ve vatandaşlar katıldı. Başkan Usta, parkın açılışını çocuklar ile birlikte gerçekleştirdi. Çocuklar, doyasıya eğlendikleri yeni parklarına kavuşmanın sevincini yaşadı. 1.156 m² alanlık parka; Gaziosmanpaşa Belediyesi tarafından 470 m² yeşil alan, 150 m² çocuk oyun alanı, 4 adet piknik masası, mini basketbol ve futbol sahası ile fitness aletleri yapıldı.

"BU PARKI ÇOCUKLARIMIZA ARMAĞAN EDİYORUM"

Parkı, çocuklara armağan ettiklerini ifade eden Başkan Usta, "Burada bulunan gençlerimiz ve onların anneleri, çocuklara özel, çocuklarla birlikte ailelerin vakit geçirebileceği bir mekan haline dönüşmesini talep etmişlerdi. Ancak pandemi vesilesiyle bu tür çalışmaları askıya almıştık. İnşallah bu açılış da bu sıkıntılı sürecin sonu olur. Ben sizlere bu zamana kadar göstermiş olduğunuz sabır, destek, duadan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Buranın da tekrardan hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Şehit Sezer Yüksel Parkı olarak  yaşatılması noktasında da emek sarf eden herkese bir kere daha teşekkür ediyorum. Bu parkı çocuklarımıza armağan ediyorum" dedi.

Yenilenen parklarını çok sevdiğini söyleyen Muhammet Hamza, “Bu park çok güzel. Bugün çok eğlendim. Park önceden çok eskiydi, şimdi yenilendi” diye konuştu.

Parkın açılışına gelen Sude Naz Uçar ise, “Oyun oynadım, dans ettim, eğlendim. Park çok güzel olmuş basketbol ve futbol sahası da var artık. Çok daha güzel olmuş” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153