banner171

Ünlü Youtuber Sertaç Gaziosmanpaşalı Çocuklarla Buluştu

Ünlü Youtuber Sertaç Gaziosmanpaşalı Çocuklarla Buluştu

Ünlü Youtuber Sertaç Gaziosmanpaşalı Çocuklarla Buluştu

Çocukların Sertaç Abi'si olarak tanınan Youtuber Sertaç Güngör, önce cami programında ardından da seminerde Gaziosmanpaşalı çocuklarla bir araya geldi.

Çocuklara yönelik yayınladığı eğlenceli ve eğitici içeriklerle Youtube'da milyonlarca takipçisi bulunan Sertaç Güngör, Gaziosmanpaşa Belediyesinin konuğu oldu. İlk olarak Mahmud Esad Coşan Camii'nde çocuklarla buluşan Güngör, sevilen üslubuyla keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Çocuklara bilgisayar oyunları ve sosyal medyanın bilinmeyenleri hakkında bilgiler veren Güngör, camiyi dolduran çocuklardan gelen soruları da cevapladı.

Sertaç Güngör, cami buluşmasının ardından Gaziosmanpaşa Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen seminere konuşmacı olarak katıldı. Programa çocuklar, aileleriyle birlikte yoğun ilgi gösterdi. Güngör konuşmasında, tablet ve bilgisayarın verimli kullanımı, çocukların internet ortamındaki zararlı içeriklerden korunması gibi konularda önemli açıklamalar yaptı, ailelere tavsiyelerde bulundu. Seminerin ardından Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emre Kılıç, Sertaç Güngör'e çiçek takdim etti. Program, günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153