banner171

İmar barışında peşinatı olmayana kredi imkanı!

İmar barışı ödemeleri için son 10 günün içine girildi. İmar barışı için peşinatı bulunmayan vatandaşlara bankalar yüzde 1.55’den başlayan faiz oranları ile imar barışı konut kredisi kullandırıyor.

İmar barışında peşinatı olmayana kredi imkanı!

İmar barışı uygulamasına başvuruda bulunanan vatandaşların yapı kayıt bedeli ödemeleri için son 10 güne girildi. Kredipazarı'nda yer alan habere göre; birikimi olmayan vatandaşlar için bankalar düşük faiz oranlarıyla İmar Barışı Konut Kredisi kullandırıyor.

 İmar barışı başvuruları tekrar alınmayacak.

Ödemelerde taksit uygulamasının yapılmadığı İmar barışı için peşinatı bulunmayan vatandaşlara bankalar yüzde 1.55’den başlayan faiz oranları ile imar barışı konut kredisi kullandırıyor. Kredi sadece yapı kayıt belgesi bedelince 5 yıl vadeye dek kullanılabiliyor.

İmar Barışı Konut Kredisi Faiz Oranları
İmar barışı için konut kredisi faiz oranları bankalar arasında yüzde 1.55’den başlayarak yüzde 2.33’e kadar çıkıyor. En düşük İmar Barışı Konut Kredisi faiz oranını Ziraat Bankası kullandırıyor. Ziraat Bankası 12 ay vadeye kadar imar barışı kredilerini yüzde 1.55 faiz oranı ile sağlıyor. 60 ay vadeli imar barışı konut kredisi ise yüzde 1.69 faiz oranı ile sunuluyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2019, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153