banner171

Bayrampaşa'lı Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özcan İlhan İstanbul'da toprağa verildi.

Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Çavuş Özcan İlhan'ın cenazesi Bayrampaşa'daki baba ocağına getirilerek helallik alındı.

Bayrampaşa'lı Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özcan İlhan İstanbul'da toprağa verildi.

Şırnak'ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Çavuş Özcan İlhan'ın cenazesi Bayrampaşa'daki baba ocağına getirilerek helallik alındı. Şehidin cenazesinin sokağa getirilmesiyle hüzün dolu anlar yaşandı. Acılı anne ve ağabeyi gözyaşlarına boğulurken, mahalleli ise "Kahrolsun PKK" sloganları attı.

Şırnak'ın Bestler Dereler Bölgesi'nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Özcan İlhan'ın cenazesi Bayrampaşa Orta Mahallesi Zambak Sokak'taki baba evinin önüne getirildi. Sokak acı haberin ardından al bayraklarla donatılırken, şehidin baba evine getirileceğini öğrenen vatandaşlar Bayrampaşalılar Çarşı Caddesi ve Zambak Sokağa akın etti. Şehidin cenazesinin sokağa getirilmesiyle birlikte alanda hüzün dolu anlar yaşandı.

Ağabeyi Emrah İlhan, kardeşinin al bayrağa sarılı tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Şehidin annesi Gülveşin İlhan ise ağıtlar yakarak gözyaşlarına boğuldu. Jandarma Uzman Çavuş Özcan İlhan için baba evinin önünde dualar edildi. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Özcan İlhan'ın al bayrağa sarılı tabutu büyüdüğü sokaktan son kez geçerken, vatandaşlar ise cenaze aracının arkasından tekbirler getirerek ve 'Kahrolsun PKK' sloganları atarak yürüdü.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2023, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner208

banner148

banner150

banner153